Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu východoslovenského regiónu už od roku 2008. Svoju činnosť sme začali rozvíjať v prvých neľahkých rokoch finančnej krízy, avšak verili sme, že serióznym prístupom a neustálym skvalitňovaním našich služieb dokážeme prekonať túto situáciu. V priebehu času sa táto myšlienka ukázala ako správna. Úspešne sme sa etablovali na realitnom trhu v regióne ako jedna z najúspešnejších realitných kancelárií.

V priebehu času prešla spoločnosť viacerými zmenami – zmenou organizačnej štruktúry, zmenou sídla spoločnosti, zmenou právnej formy pôsobenia. V rokoch 2008-2010 ste nás mohli nájsť na Masarykovej ul. v Michalovciach, začiatkom roku 2011 sme sa presťahovali do väčších priestorov v centre mesta na Špitálskej ul. Na jeseň roku 2011 sme vydali prvé číslo nášho firemného časopisu KONEX REALITY NEWS, s cieľom priblížiť obyvateľom regiónu našu ponuku nehnuteľností a informovať ich o zaujímavých novinkách zo sveta realít. V roku 2013 sme naše priestory rozšírili o právne oddelenie.

Naším cieľom je naďalej pomáhať klientom pri riešení otázky bývania, rekreácie alebo komerčných aktivít, poskytovať profesionálne služby v oblasti realít a skvalitňovať ich. Ako jedna z mála spoločností v regióne ponúkame možnosť okamžitého odkúpenia Vašej nehnuteľnosti. Územne sa sústreďujeme hlavne na okresy Michalovce, Sobrance, Trebišov, Humenné, Vranov nad Topľou a Košice – okolie.

Ponuka služieb:

  • okamžité odkúpenie Vašej nehnuteľnosti v hotovosti s platbou do 48 hod.,
  • sprostredkovanie predaja Vašej nehnuteľnosti našim klientom,
  • predaj nehnuteľností za najlepšie ceny na trhu,
  • sprostredkovanie prenájmu Vašej nehnuteľnosti,
  • kvalitný právny servis – vypracovanie všetkých typov zmlúv k nehnuteľnostiam za bezkonkurenčné ceny (kúpno-predajné zmluvy, nájomné zmluvy, darovacie zmluvy, zmluvy o budúcich zmluvách a pod.),
  • vyhľadanie vhodnej nehnuteľnosti pre Vás na kúpu či prenájom,
  • komplexné zabezpečenie výstavby alebo rekonštrukcie akýchkoľvek objektov.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte. Ďakujeme.

Kontaktné informácie

Video prezentácia našej spoločnosti

Budova konex reality